(0212) 282 82 60

Sunduğumuz Hizmetler

Hizmetlerimiz

Pvc Gergi Tavan Montajı

Gergi tavan montajı...

Devamını Gör…

Pvc Gergi Tavan Temizliği

Gergi Tavan Temizliği...

Devamını Gör…

Pvc Gergi Tavan Onarımı

Gergi tavan onarımı...

Devamını Gör…

Diğer Hizmetlerimiz

Digital Baskı, HD Tavan, Işıklı Doku, Lake Doku, 3D Form, Akustik Tavan

Devamını Gör…
Siz Sadece Hayal Edin Biz Gerçekleştirelim...

Süreçte Neler Yapıyoruz ?

PVC Gergi Tavan

  • PVC gergi tavan sistemleri; ham maddesi pvc den üretilen dayanıklı pvc kumaşlardır. Bu kumaşlar hafif olduğundan dolayı tavanda extra bir ağırlık yapmaz. Sıradan geleneksel asma tavanlara alternatif olarak üretilen pvc germe tavan sistemlerinin avantajları nelerdir ? Alçıpan asma tavanlar gibi her sene bakım gerektirmez boya istemez ayrıca kirlendiğinde silinebilir. Yangına karşı dayanıklıdır alev almaz. Güneşin x ışınlarında etkilenmez rengini çok uzun seneler bozmadan korur. Pvc olduğundan dolayı sudan ve nemden asla zarar görmez Kolay ve kısa sürede montaj edilebilme özelliği ile zaman kaybı yaşamadan görsel bir tavana sahip olursunuz..
  • Özellikleri

  • Hafiftir.(M2 243 gram) Pratiktir.(Hızlı bir şekilde montaj ve de-montaj edilir.) Temizlenmesi kolay silinebilir. Bakım gerektirmez. Antisismiktir, sarsıntılardan etkilenmez. Çatlama yapmaz. Gerekli altyapı hazırlığı yapıldığında istenilen forma girer. Alev almaz.(Avrupa B1 alev almazlık sertifikalı) X ışınlarından etkilenmez. Sudan ve nemden asla etkilenmez. Ekonomiktir. .
  • Niçin High-Tech gergi tavan sistemi?

    Tavanlarınız hasarlı, çatlak yada lekeli olabilir. Bunları ve kiriş, görünür kablo ve tesisat borularını gizliyebilirsiniz. Decortech tavan sistemleri sayesinde alçı pano yada duvar boyalarına gerek kalmamaktadır. Decortech sistem sayesinde tavanlarınızı 1 gün içinde ve mobilyaları taşımaya gerek kalmadan çatlaksız ve lekesiz hale getirebilirsiniz. Siz homojen, düz, pürüzsüz, buzlu görünümlü, çarpmalara ve suya dayanıklı bir tavanla dekoratif bir etki elde edebileceksiniz. Decortech gergi tavan sistemi her odaya uyarlanabilir; yatak odanız, mutfağınız, salonunuz, holunüz, banyonuzu vb. bu sayede yeniliyebilir ve yeni bir görünüm kazandırabilirsiniz.

    High-Tech Konutlarda, Ofislerde, Aydınlatma elmanlarının bulunduğu yerlerde, Banyolarda, Mutfaklarda, Sütun uygulamalarının çok olduğu mekanlarda, Yüzme havuzları, SPA ve nemli alanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.
    High-Tech gergi tavan sistemleri müşterilerin tavanlarına göre ve onların istekleri doğrultusunda mümkün olan en akıllı ve uyumlu çözümü sağlar (sizin istekleriniz, gereksinimleriniz ve duyarlılıklarınız doğrultusunda hazırlanmış duvar resimleri ve baskıları gibi).